![Ροφήματα στο cafe μας](https://www.kastrolilaias.gr/wp-content/uploads/2018/11/coffee_receipt_counter_latte_bell-303.jpgd_.jpg)
Σαλόνι-Καφέ Μπαρ
Στο άνετο σαλόνι μας που συνδέεται με το καφέ-μπαρ, μπορείτε να χαλαρώσετε παρακολουθώντας τηλεόραση ή ακούγοντας επιλεγμένη μουσική, σε συνδυασμό με την ζεστασιά που προσφέρει το αναμμένο τζάκι κατά τους χειμερινούς μήνες.
Μπορείτε επίσης να παίξετε επιτραπέζια παιχνίδια, σκάκι, τάβλι ή να διαβάσετε ένα βιβλίο, πίνοντας τον καφέ σας, το ποτό σας ή απολαμβάνοντας τα χειροποίητα γλυκά μας.